МАЛЕНЬКА КРАПЛЯ КРОВІ – ВЕЛИКИЙ ШАНС НА ЖИТТЯ!

Під цим гаслом волонтери Червоного Хреста проводять акції донорства крові та її компонентів.

Протягом двох днів, 22 і 23 квітня в Обласну станцію переливання крові м. Одеса, централізовано приїхало здати кров 90 донорів.

«В останній місяць у нас зменшилась кількість донорів. Зараз ми збираємо майже вдвічі менше крові, ніж до пандемії коронавірусної інфекції», — повідомив головний лікар станції переливання Михайло Бортко.

90 донорів від первинної організації Товариства Червоного Хреста України Одеського припортового заводу.

Висловлюємо слова подяки в.о. директора голови правління публічного акціонерного товариства «Одеський Припортовий Завод» Синиця Миколі Івановичу, за підтримку донорського руху, організацію та забезпечення безпечної доставки донорів з м.Южне в м.Одеса, а так само фінансової підтримки донорів.

Слід зазначити, що рух донорства в ОПЗ існує завдяки ініціативі людини з великим серцем –  голови первинної організації Товариства Червоного Хреста при ПАТ «Одеський Припортовий Завод» Кільдішову Олександру Васильовичу. Заслуженому донору України.

Захід відвідав губернатор Одеської області та вручив головному лікарю станції переливання крові м.Одеса Михайло Бортко пам’ятний годинник з символікою Товариства Червоного Хреста України за участь у розвитку Червонохрестовського руху і популяризації донорства в Україні!

Разом ми все подолаємо!

This slideshow requires JavaScript.

Відкрито окремий благодійний рахунок для підтримки роботи органів охорони здоров’я Одеської області

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України – захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі Збройних сил і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади України в їхній діяльності гуманітарній сфері.

Дотримуючись основоположних принципів Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, таких як: гуманність, неупередженість, нейтральність, незалежність та керуючись виконанням своїх основних статутних завдань, які регламентуються Законом України «Про Товариство Червоного Хреста України», Одеською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України під патронатом губернатора Одеської області
відкрито окремий благодійний рахунок

№UA923287040000026000054227086
(код ЄДРПОУ 02940291),

наповнення якого дозволить частково підтримати роботу органів охорони здоров’я Одеської області в діяльності з протидії поширенню #COVID19.

«Ми усвідомлюємо, що цих обсягів недостатньо для покриття всіх потреб, але ці пожертви можливо зможуть зберегти людські життя.
Ми вважаємо, що кожне життя безцінне і за неї варто боротися будь-якими можливими законними способами.
Закликаємо соціально свідомий і відповідальний бізнес Одеської області відгукнутися на заклик і не залишитися осторонь від тих викликів з якими довелося зіткнутися жителям Одеської області» – зазначив Голова Одеської обласної організації ТЧХУ Євген Жаріков на Брифінгу в Одеській обласній державній адміністрації.

Разом ми все подолаємо!

This slideshow requires JavaScript.

Нагородження до Дня Соборності України

22 січня 2020 року в з нагоди Дня Соборності України в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулися урочистості за участі керівництва міста й області, депутатів усіх рівнів, представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, силових структур, духовенства та громадськості.

Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України нагороджена почесною грамотою «За вагомий внесок в утвердження ідеалів гуманності і милосердя, розвиток волонтерського руху з надання благодійної гуманітарної і медико – соціальної допомоги незахищеним верствам населення, активну благодійну гуманістичну діяльність та з нагоди Дня Соборності України».

This slideshow requires JavaScript.

Чергування Загону швидкого реагування на Водохрещі

Купання у водоймах – невід’ємна традиція православного свята Водохреща.

19 січня на одеських пляжах пройшли традиційні купання, на яких чергували волонтери Загону швидкого реагування Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Дякуємо всім за співпрацю.

This slideshow requires JavaScript.

ЗМІ про нас та допомогу сім’ям внутрішньо переміщених осіб

«ОДЕСЬКІ ВІСТІ»

“В ряду актуальних питань, вирішенням яких займається Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, є надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають в місті Одесі та в районах області.”

Детальніше за посиланням https://izvestiya.odessa.ua/uk/2019/11/25/pri-podderzhke-komissara-oon?fbclid=IwAR3j_8KeMXPQHDmgqqo5mC2fp0bWp9NWZuToLKhnQmpYHDwbY6g3H7y9g2Q

Чи важлива стабільна підтримка для сім’ї внутрішньо переміщених осіб, якщо в цій сім’ї є людина з інвалідністю? Коли кожен місяць потрібно знайти гроші на оренду житла і закупити необхідні ліки! У цих сімей в один момент забрали все!

Важлива! Дуже важлива!

Біля тижня волонтери та співробітники Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України в черговий раз видавали гуманітарну допомогу за підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста у вигляді продуктових і гігієнічних наборів, близько 300 сім’ям в Одеській області.

Багато слів подяки і простого людського «Спасибі!» було почуто на адресу всіх, хто причетний до цієї допомоги.

Стабільна допомога дозволила багатьом заощадити фінансові кошти і витратити на придбання ліків. Цього ми і домагалися!

 

This slideshow requires JavaScript.