14 червня – особлива дата для багатьох людей

  В світі 14 червня країни відзначають Всесвітній день донора крові. У перекладі з латини це слово означає “дарувати”.

  Description

  Донор може подарувати ще один день народження, ще одну ніч під зірками, ще одне побачення, ще одну хвилину сміху, ще одна розмова з одним, ще один шанс…

  Донорство крові та її компонентів - добровільний акт волевиявлення людини, що полягає у даванні крові або її компонентів для подальшого безпосереднього використання їх для лікування, виготовлення відповідних лікарських препаратів або використання у наукових дослідженнях.

  Достатня кількість крові, отриманої від добровільних донорів крові, забезпечує якість, безпеку та доступність крові та продуктів крові для пацієнтів, які цього потребують.
  Волонтери Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України постійно проводять роботу щодо розвитку донорства крові, регулярно донують кров та своїм прикладом заохочують людей до донорства крові.

  І сьогодні, 14 червня 2022 року волонтери прибули до Одеської обласної станції переливання крові на акцію по донорству крові та її компонентів.

  • «Чому я здаю кров? Напевно, є декілька причин: прагнення допомогти комусь, тому що заміни крові або її компонентів ще немає, а також це корисно і для здоров’я донора»
  • «Я здаю кров - бо вибираю життя…»
  • «Здаю кров, тому що знаю, що багатьом військовослужбовцям потрібне переливання крові»
   Так прокоментували свою участь в акції наші волонтери.

  Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України висловлює подяку усім донорам хто долучається до такої важливої справи.

  Здай кров – врятуй життя!