Увага — зміна адреси

  УВАГА! Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України інформує про переїзд з адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою вул. Канатна, 83, в приміщення бізнес-центру, що знаходиться за адресою вул. Грецька, 5.

  Description
  Наш переїзд був зумовлений необхідністю забезпечити безпеку персоналу та волонтерів організації, а також став результатом реорганізації та розширення можливостей організації в даних умовах.
  Одеська організація є єдиною місцевою організацією Товариства Червоного Хреста України на території Одеської області, що має право використовувати емблему червоного хреста. Одеська обласна організація також офіційно заявляє про те, що немає ніякого відношення до локальних осередків/груп/організацій волонтерів збору матеріальних та фінансових ресурсів, які неправомірно використовують емблему червоного хреста або її імітацію.

  Ми також нагадуємо про те, що використання знака, який через збіги за формою та/або кольором можна ототожнити з емблемою Червоного Хреста вважається імітацією та є порушенням норм міжнародного гуманітарного права та Закону України «Про символіку Товариств Червоного Хреста, Червоного Півмісяця та Червоного Кристала».

  Використання емблеми Червоного Хреста, червоного півмісяця чи червоного кристала суб’єктами, які не мають на це права відповідно до Женевських конвенцій та Додаткових протоколів до них і Закону України «Про символіку Товариств Червоного Хреста, Червоного Півмісяця та Червоного Кристала» суворо забороняється.

  Наші контакти: вул. Грецька, 5, Одеса, Україна
  https://od.redcross.org.ua/
  Tel: +380487080350
  +380487072108