Безплатний трансфер до Молдови стає щоденним!

  Сьогодні волонтери Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України успішно відправили другий рейс з бажаючими виїхати за межі Одеси. Кількість охочий зростає – в перший день ми транспортували 40 осіб, а в неділю – понад 80.

  Цього разу до одеситів додались й мешканці Миколаївської та Херсонської областей. У разі потреби ми готові робити декілька рейсів на день. Трансфер триватиме щоденно, поки буде попит.

  Description

  За словами волонтера Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Дмитра Казавчинського, людям складно прийняти рішення покинути Батьківщину. Через це не всі зареєстровані пасажири прибули на місце відправлення.

  «Для людей це не просто туристична поїздка. Це реально психологічно-складний процес. Ми вчора зіштовхнулись із тим, що за день зареєструвалось близько 110 людей, а наступного ж дня, коли ми почали телефонувати зареєстрованим, їм було психологічно складно покинути місто. Тому зараз ми за день телефонуємо людям, щоб підтвердити їх присутність», - розповів Дмитро Казавчинський.

  Description

  Нагадуємо! Кінцеве місце призначення – пункт пропуску Паланка. Тривалість поїздки складає приблизно 1 год 20 хв. Сам перетин кордону займає близько двох годин.

  Місце та час збору залишаються незмінними. Щодня трансфер відправлятиметься о 12:00 з Привокзальної площі (напроти McDonald’s).