Iнтерв’ю фінському ЗМІ

    Голова Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України розповів про нашу роботу та регіональні проблеми фінському онлайн-виданню «Helsingin Sanomat».

    Євген Жаріков наголосив, що Україна ризикує пропустити посівну кампанію та втратити майбутній врожай. Влада Одещини робить все можливе, щоб запобігти цьому. Але підтримка міжнародних партнерів Червоного Хреста конче необхідна.

    Наразі відбувається активний процес накопичення резерву провізії та речей першої потреби. Він зможе зіграти роль «подушки безпеки» для цивільного населення у разі загострення гуманітарної кризи. Увесь процес відбувається у двобічній координації дій з владою регіону.

    «Сьогодні визначені ключові потреби. Одна із них – формування стратегічного запасу. Це в першу чергу м’ясо, зерно, хліб, консерви та інша продукція, що може довго зберігатися. У нас є складські приміщення та спеціалісти з досвідом фіксації, організації й видачі. Щоб все це було підзвітно, ми відкриті перед органами влади та взаємно ділимося інформацією», - пояснив журналістам Євген Жаріков.

    Він продемонстрував фінським гостям роботу офісу та розповів про інші напрямки діяльності. Такі як допомога вимушеним переселенцям, центр психологічної підтримки й не тільки. Чим більше про нас знатимуть закордонні партнери, тим більше допомоги зможуть отримати звичайні українці у необхідний момент. Тому ми відкриті для ЗМІ.