Арт-заняття для вразливих груп населення

14 липня 2018 року в рамках проекту «Сприяння захисту, добробуту та соціальній згуртованості вразливих груп населення в Україні» · Одеською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України проведено яскраве і цікаве АРТ-заняття в місті Чорноморськ в офісі ГО ветеранів та інвалідів АТО «Рапіра».

Малюки і дорослі поринули в добру і позитивну атмосферу свята творчості, створювали справжні шедеври за допомогою яскравих фарб, паперу та пензликів. Іскорки радості запалювалися в очах дітей. Вони з гордістю і радістю презентували свої малюнки, ділилися враженнями та емоціями від заняття та спілкування.

Було дуже яскраво, дружно і цікаво. Чудова можливість виразити себе дітям і їх батькам, проявити свою фантазію, була на цьому цікавому занятті.

Проект реалізується в Одеській обласній організації Товариства Червоного Хреста України, за підтримки Данського Червоного Хреста.

Проводила заняття волонтер Одеської обласної організації Червоного Хреста України, АРТ-терапевт Тетяна Новикова. Дякуємо Тетяні за співпрацю.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *