Волонтерство в Червоному Хресті

В травні 2018 року Одеською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України запускається волонтерська програма в Одесі та області.

Зараз в Одеській області близько 300 волонтерів від 14 до 65 років, але їх кількість можливо збільшити.  Для цього керівництво Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста Украъни починає співпрацювати з іншими волонтерськими організаціями.

26 лютого 2018 року в Impact Hub Odessa пройшла презентація «Волонтерство в Червоному Хресті».
На заході висвітлювались питання про Товариство Червоного Хреста, його цілі та цінності; про те, як можна стати волонтером; можливості волонтерства у Червоному Хресті в Одесі та Одеській області; особливості волонтерства у товаристві та про те, які переваги отримують волонтери Червоного Хреста.

«Наша велика місія полягає в тому, щоб кожна людина в Україні, як мінімум спробувала для себе в волонтерство. По хорошому, щоб це йому ще й сподобалося, і після цього ми створюємо всі можливості, щоб він вчився і розвивався в цій сфері, запускав свої проекти. Ми співпрацюємо дуже багато з організаціями і допомагаємо організаціям, які не завжди вміють розповідати про себе, знаходити однодумців і волонтерів », – сказала глава організації Ukrainian volunteer service Анна Бондаренко.

Дякуємо Анні за підтримку.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *