В Одеській області підготували перших патронатних вихователів

15 лютого 2019 року в Одеській обласній раді відбулась відео прес-конференція по підведенню підсумків навчання кандидатів в патронатні вихователі Одеського обласного центру соціальних служб сім”ї, дітей та молоді.

В Одеській області п’ять сімей успішно завершили курс навчання у патронатні вихователі, зокрема 9 лютого 2019 року  Одеською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, проведено тренінг з першої допомоги для кандидатів в патронатні вихователі. Після отримання рекомендацій до них влаштовуватимуть дітей, які через складні життєві обставини тимчасово не можуть проживати разом з батьками.

«Чотири місяці тому ми розпочали впроваджувати нову форму сімейного виховання — патронат над дитиною. Ретельний відбір і повний курс навчання пройшли п’ять сімей з дев’яти. Кращі спеціалісти провели для них 120 годин тренінгових занять, зокрема, і у місці їхнього проживання. Підготовка патронатних вихователів – це складна, проте вкрай необхідна робота у процесі реформування закладів інституційного догляду дітей», — заявив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський.

На Одещині завершили підготовку перших патронатних вихователів (відео)

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *