В Одесі відбувся Майстер-клас «Реанімаційні заходи з використанням автоматичного дефібрилятора»

22 травня 2019 року в Одеській обласній державній адміністрації відбувся майстер-клас на тему «Реанімаційні заходи з використанням АЕД» організований Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації сумісно з волонтерами Загону швидкого реагування та інструкторами Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України для співробітників Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА, Департаменту освіти і науки Одеської ОДА, Апарату Одеської обласної державної адміністрації, Департаменту соціального захисту населення Одеської ОДА.

Учасники заходу активно відпрацьовували отримані  теоретичні навички з серцево-легеневої реанімації з використанням автоматичного дефібрилятора на  практиці.

Майстер-клас провели Дмитро Самофалов  –  в.о. начальника відділу управління і контролю якості медичної діяльності Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА, Андрій Аносов –  Головний лікар ВП «Біляївська станція» Екстреної медичної допомоги КУ ООЦЕМД і МК», Войтюк Михайло –  фельдшер невідкладних станів.

Щиро вдячні  Олені Теряєвій – директору Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА та Дмитру Самофалову  в.о. начальника відділу управління і контролю якості медичної діяльності Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА за запрошення для участі в такому актуальному заході.

Дякуємо волонтерам загону швидкого реагування ООО ТЧХУ та інструкторам Школи першої допомоги в Одеській області за участь та допомогу в проведенні майстер-класу.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *