В Одесі проводяться заходи в рамках акції «Тиждень безпеки»

З жовтня 2018 року Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України  приймає активну участь в заходах в рамках акції «Тиждень безпеки» за ініціативи Тетяни Волошиної, голови Київської районної організації міста Одеса Товариства Червоного Хреста України.

1.  8 жовтня 2018 року проведено навчальний майстер-клас з надання першої долікарської допомоги для співробітників Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 107 комбінованого типу Одеської міської ради. Вихователі навчались базовому алгоритму надання першої допомоги при зупинці серця (проведення СЛР), надання допомоги при кровотечах, епілепсії, чадному газі, інсульті, допомоги при попаданні чужорідного тіла в дихальні шляхи. У будь-якій ситуації є хвилини, в які можна врятувати життя людини, володіючи навиками ціною в життя.

This slideshow requires JavaScript.

2.  10 жовтня 2018 року відбулась робоча інформаційна зустріч в загальноосвітній школі № 12 м. Одеса, для педагогів і учнів школи. Спеціалісти Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України розповіли історію виникнення Червоного Хреста, основоположні принципи роботи Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, про гуманітарну місію в усьому світі. Також для школярів старших класів проведено майстер-клас по навчанню надання першої допомоги при зупинці серця (проведення СЛР), правил поведінки під час пожежі. Проводячи такі необхідні заходи серед підростаючого покоління, ми ділимося знаннями ціною в життя, виховуючи толерантність по відношенню один до одного.

This slideshow requires JavaScript.

3. 09 листопада 2018 в Медико-соціальному центрі Червоного Хреста Київського району, спільно з РВ ГУ ДСНС України Київського району, проведена інформаційна зустріч, для громадян похилого віку – підопічних Червоного Хреста, на тему: «Правила техніки безпеки і правила поводження з електроприладами, як в побуті, так і в повсякденному житті». Ознайомившись з корисною інформацією, підопічні також отримали літературу з даної теми. Спільна співпраця служби Київського  РВ ГУ ДСНС України і Товариства Червоного Хреста, дуже необхідна та інформативна для людей. Дякуємо головному інспектору Київського РВ ГУ ДСНС в Одеській області, капітану служби цивільного захисту Залецькому Олександру Юрійовичу за спільну плідну роботу.

This slideshow requires JavaScript.

4. 27 листопада 2018 року  відбулась зустріч з учнями старших класів загальноосвітньої школи № 82 м. Одеса. Діти ознайомились з історією виникнення Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, а також прийняли активну участь в майстер-класі з навчання надання першої допомоги (проведення СЛР), правил поведінки під час пожежі. Школярі ознайомилися не тільки з теорією, а й з практикою, отримавши знання ціною в життя. Кожна дитина відчуває себе в безпеці, коли знає, як правильно діяти в тій чи іншій ситуації.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *