ДАЙДЖЕСТ подій вересень 2019

Гуманітарна допомога

В рамках статутної діяльності надана благодійна допомога. Волонтери  та голова Суворовської районної організації м. Одеса Товариства Червоного Хреста України району привітали діток з багатодітних сімей, з сімей з одним годувальником, діток з інвалідністю та їх батьків з «Днем Знань». Діти отримали відмінні набори канцелярських товарів та від адміністрації Бібліотеки № 23 чудові книги одеської письменниці. Окрема подяка Віталію, завдяки якому привітали дітей!

Також подарунки отримали маленькі спортсмени навчальних тренувальних зборів з Макотокай Карате в с. Набережному Біляївського району.

Продовжується надання гуманітарної допомоги у вигляді продуктових та гігієнічних наборів сім’ям з числа вимушено переміщених осіб, які мають у своєму складі осіб з інвалідністю за підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста видається сім’ям з числа внутрішньо переміщених осіб.  Ще понад 50 сімей в вересні отримали гуманітарну допомогу в Одеській області.

Візит представників Міжнародної Федерації Червоного Хреста

З вересня 2019 року м. Одеса відвідали представники Міжнародної Федерації Червоного Хреста, старший фахівець з охорони здоров’я в надзвичайних ситуаціях Гвен Имер (штаб квартира Женева), а так само Illya Bruni (штаб квартира Київ). В ході візиту були розглянута та проаналізована робота обласної організації в ході реалізації програми «Україна. Спалах кору». За результатами зустрічі зроблені позитивні оцінки реалізації проекту.

Навчання першій допомозі

Навчання населення навичкам надання першої допомоги є одним із напрямків діяльності Товариства Червоного Хреста України. Протягом вересня 2019 року в Одесі та Одеській області інструктори Школи першої допомоги Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели: майстер-класи з першої допомоги в с. Набережном Біляївського району для спортсменов Макотокай карате та їх батьків (інструктор К.Байсойу); в  Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей служби по ділам дітей (інструктори О.Гуз та К.Байсойу); в Інституті медичної реабілітації дітей з ураженням центральної нервової системи ім. Януша Корчака (інструктори Н. Корчевська та О. Шапарець); на базі Підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ в рамках програми «Нормативне врегулювання питань, що стосуються організації та провадження діяльності з питань захисту прав дітей» (інструктор К.Байсойу); Громадська організація «12 кроків» (інструктори К.Байсойу та О.Дивущак), а також 6-годинний базовий тренінг в спортхабі ЕБШ (інструктори І.Вітюкова та О.Шапарець).

Загін швидкого реагування

З метою надання першої допомоги під час масових заходів у вересні 2019 року в Одесі організовано чергування волонтерів Загону швидкого реагування Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, а саме: 15 вересня 2019 року на Одеському півмарафоні 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019 та відкритому  чемпіонаті Одеської області Макотокай карате.

Психосоціальна підтримка

Тривають заходи з психосоціальної підтримки вразливих верст населення. 18 вересня 2019 року для сімей внутрішньо переміщених осіб, а також багатодітних сімей Київською районною організацією м. Одеса Товариства Червоного Хреста України організовано відвідування Українського музично-драматичного театру 🎭 імені В. Василька. Чудова постановка «Леді Вакбета», прекрасна гра акторів, чарівний музичний супровід та чаруюча хореографія. Гарний вечір, психологічне розвантаження, заряд позитивних емоцій та гарний настрій для 200 осіб, підопічних Червоного Хреста.

21 вересня 2019 року проведено Тренінг з Психосоціальної підтримки ТЧХУ для волонтерів та співробітників, які надають допомогу людям, які пережили кризову ситуацію та знаходяться в стані дистресу (тренер з ПСП О.Дивущак).

Робочі зустрічі

19 вересня 2019 року в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації під патронатом заступника ОДА Віталія Свічінського відбулося засідання круглого столу з питання «взаємодії органів влади та інститутів громадянського суспільства в сфері захисту прав дітей». Чим хороші зустрічі в оточенні гарних людей? На цих зустрічах, народжуються цікаві проекти! Так, начальником служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації було запропоновано провести навчання навичкам першої допомоги всіх начальників і головних фахівців відповідної служби області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *