Дельфіни і реабілітація дітей.

Протягом січня  2018 року діти з сімей вимушено переселених осіб та сімей учасників збройного конфлікту на сході, зокрема багатодітних, малозабезпечених, з інвалідністю, мали можливість купання с дельфінами Одеського дельфінарію «Немо».

Сеанси дельфінотерапії сприяють релаксації і оздоровленню людей, схильних до хронічних стресів, а також медико-психологічної реабілітації та корекції дітей з психофізіологічними порушеннями в розвитку.

Дельфіни мають здатність до міжвидової комунікації, вони можуть знаходити різноманітні способи спілкування, гнучко змінювати поведінку залежно від можливостей і особливостей партнера по грі. Взаємний інтерес і тяжіння дитини з дельфіном породжує прагнення до змін, відкриття і освоєння нового.

Існує повір’я, що дотик до дельфіна дарує людині щастя! Відвідавши Одеський дельфінарій «Немо», діти отримали море незабутніх вражень та позитивних емоцій!

Захід проведено Одеською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України в рамках Програми «Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість», що реалізується  за підтримки Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *