Забіг «Одесити за здоровий спосіб життя»

2 вересня 2018 року, в День міста, в парку Шевченка відбувся забіг «Одесити за здоровий спосіб життя», присвячений 224-й річниці Одеси.

Мета спортивно-соціального заходу – популяризація здорового способу життя серед населення.

У забігу на півтора кілометра змагалися мешканці та гості міста у віці від 10-ти років і старше. Переможець забігу отримав головний приз – велосипед. Для дітей організовані захоплюючі конкурси з врученням подарунків.

В рамках акції всі бажаючі могли пройти безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ та взяти участь в майстер-класі з надання першої допомоги. Також  презентована робота громадських організацій Одеси, які працюють в сфері пропаганди здорового способу життя та протидії соціально значущим захворюванням.

В ході заходу було організовано збір коштів на придбання спортивного інвентарю для проведення безкоштовних тренувань для дітей-сиріт, дітей з багатодітних і соціально вразливих сімей.

Організатори заходу:  комунальне підприємство «Парки Одеси», Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, громадські організації «САК ПРОТИ» і «Ренесанс Україна», реабілітаційний центр «12 Кроків».

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *