Забіг «У нове життя»

28 липня 2018 року в парку ім. Шевченка м. Одеса в рамках ярмарку «Лавка майстрів «Made in Ukraine» відбувся «Забіг в Нове Життя».

Метою забігу було привернути увагу громадськості до здорового способу життя і відносин. Участь взяли і волонтери Червоного Хреста і підопічні. З величезним захопленням вони поверталися з забігу щасливі, що могли так провести свій вихідний.

Дистанція забігу – 1,5 км. Бігли усі, і одесити і гості міста, дорослі і діти.

Також взяли участь в танцювальній розминці, в конкурсах, майстер-класах, в т.ч. з навчання надання першої допомоги. Познайомилися з діяльністю громадських організацій, дізналися де і як можна отримати допомогу нарко- та алкозалежним людям, як допомогти малозабезпеченим не захищеним, дітям сиротам, людям без певного місця проживання (Організації, Служби, контакти).

Жителі нашого міста змогли пройти безкоштовно і анонімно експрес тест на ВІЛ і гепатит.

Після завершення забігу два переможці отримали в подарунок велосипеди. Кожна дитина отримала подарунки, іграшки, квитки на відвідання дельфінарію Немо, Ігроленда, виставку Живих Динозаврів. Дорослі отримали абонементи в спортивні клуби.

Такі акції об’єднують і роблять нас добрішими, більш толерантними один до одного. Дякуємо за співпрацю та підтримку Одеську міську раду, Департамент культури і туризму, КП «Парки Одеси».

Участь у заході організовано за ініціативою Тетяни Волошиної, голови Київської районної організації міста Одеса Товариства Червоного Хреста України. Дякуємо Тетяні за активну діяльність від Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України в житті міста Одеса.

Як це було: https://www.facebook.com/Igor12k/videos/668596566842567/

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *