«Круглий стіл» до Міжнародного дня миру

Щороку 21 вересня міжнародна громадськість відзначає Міжнародний день миру. Цей День Генеральна Асамблея оголосила днем зміцнення ідеалів миру серед всіх країн і народів.

21 вересня 2018 року в м. Одесі  проведено «Круглий стіл» громадських організацій, представників влади, волонтерів та творчої інтелігенції міста, присвячений Міжнародному дню Миру.

Метою заходу було бажання звернути увагу небайдужих учасників зустрічі на актуальність цього «свята» та обговорити теми МИРУ та миробудування в Україні, а також питання дотримання прав людини та можливості впливу сучасного громадянського суспільства на ці процеси.

З привітальним словом виступили координатор штабу допомоги переселенцям «Співдружність» Анжеліка Жукова та в.о. голови Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Євген Жаріков.

На зустрічі торкнулися питань причин конфліктів у світі та в нашій країні: це стереотипи та непорозуміння один одного, відсутність критичного мислення, емпатії та емоційного інтелекту, питання історії, рідної мови та релігії. Це ті важливіші питання, які лежать в основі будь-якої війни. Висловили пропозицію про створення, розповсюдження та проведення освітніх програм та навчання ненасильницькому спілкуванню, толерантності, розвитку емпатії, критичного мислення, починаючи з дитячих садочків, закладів навчальної, середньої та вищої освіти, серед активістів громадського сектору та населення, впроваджуючи життєві цінності мирного співіснування та принципи, які викладені в Загальної декларації прав людини.

Перша зустріч відбулась в теплій атмосфері, з чашкою кави та чаю та різними пропозиціями щодо створення діалогових майданчиків для обміну досвідом та ідеями.

Організатори заходу: Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, Громадський координаційний штаб допомоги переселенцям «Співдружність», якій об єднає громадські організації «Асамблея миру і творчості», «Правозахисне товариство «Співдружність», «Об’єднання творчої інтелігенції «Асамблея», «Центр допомоги переселенцям «Співдружність», Земляцтво «Донбас-Одеса».

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *