МАЛЕНЬКА КРАПЛЯ КРОВІ – ВЕЛИКИЙ ШАНС НА ЖИТТЯ!

Під цим гаслом волонтери Червоного Хреста проводять акції донорства крові та її компонентів.

Протягом двох днів, 22 і 23 квітня в Обласну станцію переливання крові м. Одеса, централізовано приїхало здати кров 90 донорів.

«В останній місяць у нас зменшилась кількість донорів. Зараз ми збираємо майже вдвічі менше крові, ніж до пандемії коронавірусної інфекції», — повідомив головний лікар станції переливання Михайло Бортко.

90 донорів від первинної організації Товариства Червоного Хреста України Одеського припортового заводу.

Висловлюємо слова подяки в.о. директора голови правління публічного акціонерного товариства «Одеський Припортовий Завод» Синиця Миколі Івановичу, за підтримку донорського руху, організацію та забезпечення безпечної доставки донорів з м.Южне в м.Одеса, а так само фінансової підтримки донорів.

Слід зазначити, що рух донорства в ОПЗ існує завдяки ініціативі людини з великим серцем –  голови первинної організації Товариства Червоного Хреста при ПАТ «Одеський Припортовий Завод» Кільдішову Олександру Васильовичу. Заслуженому донору України.

Захід відвідав губернатор Одеської області та вручив головному лікарю станції переливання крові м.Одеса Михайло Бортко пам’ятний годинник з символікою Товариства Червоного Хреста України за участь у розвитку Червонохрестовського руху і популяризації донорства в Україні!

Разом ми все подолаємо!

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *