Міжнародна конференція City Health International 2018

З 13 по 14 вересня 2018 року в Одесі відбулась Міжнародна конференція City Health International 2018 «Healthy responses in a time of change» – «Здорові міста в епоху змін».

Конференція проводиться щорічно з 2012 року і в нинішньому році вперше пройшла в Східній Європі.

Мета конференції – сприяти здоров’ю та добробуту населення, розробити глобальну позицію щодо протидії небезпечним соціальним явищам і підтримки здорового способу життя серед городян.

13 вересня 20018 року Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України спільно з громадськими організаціями нашого міста, а також організаціями з інших регіонів, прийняли активну участь у Фестивалі здоров’я в партнерській зоні Конференції, організованій у парку Шевченка на відкритому просторі Open Air.

Фахівцями Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста проведено майстер-клас з навчання населення надання першої допомоги при зупинці серця (проведення СЛР), надання допомоги при інсульті, інфаркті, надавши знання – ціною в життя.

Мешканці і гості нашого міста на відкритій зоні лекторію змогли пройти тестування на ВІЛ, гепатити, визначити ризик діабету, прослухати лекції про здорове харчування, жіноче здоров’я, і ​​здоровий спосіб життя.

Захід організовано МБФ «Альянс громадського здоров’я» і Одеською міською радою, за підтримки AFEW International (Нідерланди) і організацією Knowledge Action Change (Великобританія).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *