Прес-конференція: Забіг «У нове життя» в рамках ярмарку «Лавка майстрів «Made in Ukraine»

17 липня 2018 року проведена Прес-конференція щодо проведення соціально-значущого заходу під назвою «Забіг в Нове Життя», яке відбудеться в рамках ярмарку «Лавка майстрів «Made in Ukraine» 28 липня 2018 року в парку ім. Шевченка м. Одеса.

Одесити і гості міста, візьмуть участь у Забігу за здоровий спосіб життя, арт-заняттях, міні тренінгах, майстер-класах. Підготовлено багато різних і яскравих акцій, ігор, конкурсів та подарунків.

Взяти участь у Забігу зможуть діти старше 10 років і дорослі. В рамках заходу пройде презентація спортивного залу, для дітей сиріт, дітей з малозабезпечених сімей. Діти зможуть безкоштовно на постійній основі займатися спортом. Головна мета Забігу, показати людям, що необхідно вести здоровий і правильний спосіб життя, і бути більш толерантними один до одного.

Організатори проекту: ГО «Нове Життя», КП «Парки Одеси», ГО «12 Кроків», Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, ГО «САК ПРОТИВ».

Участь у заході організовано за ініціативою Тетяни Волошиної, голови Київської районної організації міста Одеса Товариства Червоного Хреста України.

Дякуємо за сприяння і підтримку Одеську міську раду, Департамент культури і туризму ОМР, КП «Парки Одеси».

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *