ПІВДЕННО-РЕГІОНАЛЬНА АСАМБЛЕЯ!

23-24 червня 2018 року в місті Одеса відбулася перша зустріч – Південно-регіональна Асамблея.

Успіх організації у взаємному обміну досвідом, отриманні нових знань та реалізації їх у діяльності!

До зустрічі долучилися волонтери п’яти областей: Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської та Одеської.

Це було не тільки єднання кластеру, знайомство волонтерів, але й обмін досвідом, де члени Молодіжної Ради звітували про проведену роботу щодо розвитку волонтерства, будували нові цілі для сприяння розвитку та популяризації волонтерського руху серед молоді.

Зустріч надала для областей й нові знання: впровадження нової системи членства у Товаристві, залучення до корпоративного членства, а робота у групах, workshops дозволили внести певі рекомендації щодо документів національного рівня таких, як Волонтерська стратегія та організації Молодіжної Ради на місцевому рівні.

В загальному, – це була потужна мотиваційна, незабутня зустріч, яка демонструє важливість волонтерського руху в організації, вказує на внесок кожного волонтера у активну роботу та дала можливість командної роботи, спільної, об’єднаної !

Адже, волонтери, озброєні знаннями, вміннями можуть не тільки вносити свій вклад у розвиток організації, а й будувати команду, яка дозволить розширити діяльність і реалізовувати й надалі головну мету Товариства – допомогу нужденним!

Дякуємо організаторам та  всім учасникам цієї зустрічі і за таку можливість розвитку 😊

This slideshow requires JavaScript.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *