Участь у засіданні Одеської міської Координаційної ради

1 серпня 2018 року в Одеській мерії відбулося перше засідання Міської координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції / СНІДу, туберкульозу та наркоманії, затвердженого в новому складі.

У засіданні взяли участь представники: департаментів охорони здоров’я, внутрішньої політики, освіти і науки, праці та соціальної політики, інформації та зв’язків з громадськістю, служби у справах дітей, управління з фізичної культури і спорту, депутати, фахівці профільних медичних установ і громадських організацій, які мають досвід роботи в сфері протидії зазначеним захворювань, зокрема Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України (в.о. голови Євген Жаріков ).

В ході засідання обговорювалися питання, що стосуються організації роботи Координаційної ради, були представлені члени Координаційної ради та затверджено його регламент.

Крім того, було розглянуто питання про внесення пропозицій до плану роботи Координаційної ради на 2018 рік.

«В Одесі в рамках міської цільової програми «Здоров’я» на 2018-2020 роки передбачено проведення ряду заходів з профілактики та діагностики ВІЛ / СНІДу, забезпечення ВІЛ-позитивних людей лікуванням. Реалізуються програми допомоги і підтримки хворих на туберкульоз, а також людей, що вживають наркотики. Завдання нашого Координаційної ради – сприяння співпраці зацікавлених сторін в питаннях протидії зазначеним захворювань, щоб робота в даному напрямку була максимально результативною», – зазначила голова Координаційної ради Світлана Бедрега.

This slideshow requires JavaScript.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *