Виїзний захід «Біопарк»

9 вересня в рамках проекту “Підтримка населення України, що постраждало внаслідок конфлікту у посиленні стійкості та поверненні до нормального життя” сім’ї  ВПО відвідали Сафарі в Біопарку м. Одеси.  Сафарі в Біопарку це абсолютно нова і незабутня пригода. Всіх чекала екскурсія по дикій природі з досвідченим гідом, під час якої можливо було  спостерігати за левами, зебрами, бізонами, ватусси, ламами і багатьма іншими екзотичними тваринами. Тут немає звичних вольєрів з тваринами, а тільки просторий природний ландшафт, де тварини відчувають себе, як вдома.

Спеціальний автомобіль прокотив учасників по особливому маршруту, де вони лицем до лиця зустрілись з найнебезпечнішими хижаками і іншими представниками дикої природи. Учасники сафарі бачили, як тварини поводяться в природному середовищі існування, а також наблизились до них на мінімальну відстань. Процедура годування тварин справила незабутнє враження на всіх учасників сафарі. Супроводжуючий рейнджер протягом всієї подорожі, розповіла всі найцікавіші подробиці про мешканців та особливості їх поведінки.

Група аніматорів проводили з дітьми різного віку рухливі командні ігри, конкурси-жарти, збирання кульок. Було весело. Позитивні емоції, та гарний настрій залишився після заходу ще на довгий час.

Проект реалізується в Одеській обласній організації Товариства Червоного Хреста України, за підтримки уряду Японії та через Міжнародну Федерацію Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *