Нагородження переможців Конкурсу дитячих малюнків “Етюди гуманності очима дітей” в рамках проекту з психосоціальної підтримки

В листопаді 2017 року в рамках проекту “Підтримка населення України, що постраждало внаслідок конфлікту у посиленні стійкості та поверненні до нормального життя” для дітей ВПО Національним комітетом Чорвоного Хреста УкраЇни проведено Конкурс дитячих малюнків “Етюди гуманності очима дітей”. Ми щиро вдячні усім учасникам за участь в Конкурсі.

За результатами онлайн голосування почесне ПЕРШЕ місце в своїх вікових категоріях посіли Охрименко Настя, 6 років, «Любов, добро – допомога ближньому» та Юнко Ілля, 14 років, «Допомагай скрізь, допомагай кожному!». Вітаємо наших переможців!!!

Переможцям конкурсу вручені подарунки (творчі набори). Сподіваємось, що призи надихнуть дітей на нові творчі ідеї. Проект реалізується в Одеській обласній організації Товариства Червоного Хреста України, за підтримки уряду Японії та через Міжнародну Федерацію Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *