Новини

Підтримка медичних закладів

За ініціативи волонтерів Загону швидкого реагування Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України за сприянням Одеської міської ради та Одеської обласної військової адміністрації проведено обстеження потреб медичних закладів міста та області.

Побутова техніка для закладів соціального захисту від ТОВ «Самсунг Електронікс Україна Компані»

16 закладів системи соціального захисту Одеської області отримали 57 пральних машин, 29 холодильників та 42 мікрохвильових пічок завдяки благодійному проекту ТОВ «Самсунг Електронікс Україна Компані» у співпраці з Одеською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України та Одеською обласною військовою адміністрацією.

Допомога постраждалим в Сергіївці

Впродовж першої доби після нічних ракетних ударів в Сергіївці волонтери Загону швидкого реагування Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України сумісно з волонтерами, що долучились до лав Загону від Одеського добровільного загону рятувальників, виїхали до місця пошкодження житлового будинку та баз відпочинку з гуманітарною місією.

14 червня – особлива дата для багатьох людей

В світі 14 червня країни відзначають Всесвітній день донора крові. У перекладі з латини це слово означає “дарувати”.

Навчання для лікарів від психологів Червоного Хреста

Одним з напрямків діяльності Служби психологічної підтримки населення Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України є навчання населення основам саморегуляції в екстремальних ситуаціях.

Універсальний намет отримали від Міжнародного Комітету Червоного Хреста

Універсальний намет встановили волонтери Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України разом із представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Офіційна позиція у зв'язку з візитом Президента Міжнародного Комітету Червоного Хреста Петера Маурера до Москви

Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ/ Червоний Хрест України) та Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) – це різні організації. Червоний Хрест України має виключно національний мандат - працює тільки на території України.

Співпраця з владою все більше налагоджується та розгалужується

Ще один насичений день приніс кілька зустрічей та відправлення адресної допомоги.

Ми запускаємо безплатну телефонну лінію психологічної допомоги

З 22 березня Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України запускає новий проєкт психологічної підтримки.

Iнтерв’ю фінському ЗМІ

Голова Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України розповів про нашу роботу та регіональні проблеми фінському онлайн-виданню «Helsingin Sanomat».

Співпраця з керівництвом області набирає обертів

Спільно з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста провели зустрічі з керманичами регіону. Роботи багато, тому оперативно намітили основні напрямки співпраці.

Побутова техніка Samsung стане у нагоді соціально незахищеним одеситам

Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України продовжує співпрацю з місцевими органами влади. Сьогодні наші волонтери передали Департаменту соцзахисту Одеської міської ради побутову техніку.

Візит представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста

Погляд всього світу прикутий до України. Сьогодні до Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України завітали представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Все більше роботи й все більше волонтерів!

В новому офісі на вул. Грецькій, 5 Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України зайняла одразу два поверхи.

Трагедія, що зіткана з мільйонів окремих історій

Щоденно Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України перевозить сотні цивільних до кордону з Молдовою кількома рейсами. До одеситів масово додаються й вимушені переселенці з Херсонщини й Миколаївщини.

Безплатний трансфер до Молдови стає щоденним!

Сьогодні волонтери Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України успішно відправили другий рейс з бажаючими виїхати за межі Одеси. Кількість охочий зростає – в перший день ми транспортували 40 осіб, а в неділю – понад 80.

В нашій команді поповнення!

Необхідність швидко реагувати на гуманітарні виклики, до яких призвів широкомасштабний конфлікт на території України, стала тригером для внесення змін в організацію роботи Одеської обласної організації ТХЧУ.

Допомога від Samsung Electronics Ukraine

Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України отримала від Samsung Electronics Ukraine Company партію побутової техніки на 16 млн грн.

Безкоштовна евакуація з Одеси до Молдови 13.03.2022

Перший евакуаційний рейс від Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України успішно відправлено. Завтра повторюємо!

Гуманітарна допомога від партнерів

Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України прийняла гуманітарну допомогу від партнерів з Міжнародного Руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Одразу п’ять вантажівок доставили понад 100 тонн різних товарів з Італії, Румунії та Туреччини.

Безкоштовний трансфер з Одеси до Молдови

12 березня, у суботу Товариство Червоного Хреста України за проханням міської влади організовує трансфер Одеса — Паланка.

Cтворюється центр психологічної допомоги громадянам

На базі Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України створюється центр психологічної допомоги громадянам. Важке сьогодення безумовно впливає на моральний та ментальний стан цивільного населення. Ми отримали багато пропозицій від професійних психологів, які не можуть стояти осторонь.

Увага — зміна адреси

УВАГА! Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України інформує про переїзд з адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою вул. Канатна, 83, в приміщення бізнес-центру, що знаходиться за адресою вул. Грецька, 5.

Червоний Хреста Одеса запрошує волонтерів донорів прийняти участь в акції

Достатня кількість крові, отриманої від добровільних донорів крові, забезпечує якість, безпеку та доступність крові та її компонентів для пацієнтів, які цього потребують. Звертатись за адресою: м.Одеса, вул. Академика Воробйова, 5. Міська клінічна лікарня №11, відділення трансфузіології Понеділок-четвер з 9-00 до 13-00 П’ятниця з 9-00 до 11-00 Тел. 048-795-13-15 Як підготуватися Завчасно: за 14 днів виключити застосування антибіотиків; за 3 доби не застосовувати аспірин та анальгетики; за 48 год не вживати алкоголь;

Офіційна заява Червоного Хреста України щодо "зелених коридорів" та гуманітарної допомоги

В окремих випадках, Товариство Червоного Хреста України допомагає місцевій та державній владі у координації евакуації мирного населення, проте самостійного мандату на такі дії Товариство Червоного Хреста не має.

Червоний Хрест України та Erasmus Student Network ініціювали навчання населення першій допомозі

Сьогодні було проведено перший онлайн тренінг з першої допомоги. За понад годину цей ефір відвідало 180 учасників Erasmus Student Network. Ми будемо інформувати на сторінці Червоного Хреста України про заплановані онлайн тренінги з першої допомоги для всіх охочих. Бережіть себе.