Посилення гуманітарної та медико-соціальної підтримки населення

Громадська організація “Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України” підписала Меморандум про співпрацю з Одеською обласною державною (військовою) адміністрацією та Департаментом охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації.

    Документ підписали: ✍️ голова Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Антон Муравенко. ✍️ голова Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олег Кіпер; ✍️ директорка Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Оксана Рокунець-Сорочан;

    Метою співпраці є посилення гуманітарної, соціальної та медичної підтримки населення Одеської області, особливо людей, які постраждали внаслідок збройного конфлікту та надзвичайних ситуацій.

    У межах Меморандуму сторони домовилися про спільну роботу за такими напрямами: ✔️ надання гуманітарної та соціальної допомоги; ✔️ підтримка постраждалого населення; ✔️ розвиток медико-соціальних послуг; ✔️ реагування на надзвичайні ситуації та посилення цивільного захисту; ✔️ евакуація населення та підтримка ветеранів; ✔️ розвиток волонтерського й молодіжного руху.

    Підписання Меморандуму є важливим кроком до зміцнення партнерства між органами влади та громадським сектором. Лише спільними зусиллями ми зможемо оперативно реагувати на виклики сьогодення та ефективніше допомагати тим, хто цього найбільше потребує!

    ❤️Ми поруч!