Дайджест подій ЖОВТНЯ

1. З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку Одеською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України 1 жовтня 2018 року проведено ряд заходів.

Побажаннями міцного здоров’я і мирного неба над головою та врученням продуктових наборів привітала своїх підопічних заступник голови Малиновської  районної організації міста Одеса Товариства Червоного Хреста України Надія Корчевська.

This slideshow requires JavaScript.

Завдяки допомоги Благодійного Фонду «Богатир» 20 сімей   з числа громадян похилого віку отримали привітання та продуктові набори. Захід проведено за ініцітиви голови Малиновської  районної організації міста Одеса Товариства Червоного Хреста України Валентини Сесь за участю президента Благодійного Фонду «Богатир» Анатолія Іванкевича.

This slideshow requires JavaScript.

В рамках реалізації психосоціальної підтримки населення, тренером з ПСП Оксаною Дивущак проведено з партнерами акцію «Чужих стариків не буває» у будинку для громадян похилого віку. Так, відділення бабусь і дідусів отримали від волонтерів та небайдужих одеситів частування та приємне спілкування. Відділення отримали продуктові набори на кухні та постільну білизну для підопічних, а організація «Нове життя» надало також такий необхідний медичний інвентар (коляски тощо).

Долучились до Одеського фестивалю довгожителів за запрошенням партнерів і друзів – організації IT-бабушки та мусульманська община. Протягом 28-30  вересня п.р. проходили заходи з профілактики захворювань, ЗСЖ, курси ІІІ віку тощо. Одеською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України проведені майстер-класи  по навчанню базовим навичкам надання першої допомоги та психосоціальної підтримки в турботі про себе, що допомагало з опануванням гаджетів і проведенні дефіле 90-літніх.

This slideshow requires JavaScript.

2.  02 жовтня 2018 року практичний майстер-клас з надання першої допомоги для курсів дополіцейской підготовки юридичного ліцею провів тренер по навчанню населення наданню першої допомоги Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, Вадим Сілін. Кожен з учнів закріпив на практиці отримані знання.

This slideshow requires JavaScript.

3. 12 жовтня 2018 року  в рамках реалізації напрямку психосоціальної підтримки населення Одеською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України с організовано похід для учнів  школи №79 до Одеського зоопарку.Зоопарк дуже вразив своїми змінами і дорослих і дітей. Він став більш дружнім до тварин. Маса птахів просто гуляють, а деякі ще й вимагають їжу від перехожих. Дітям в сільському дворику можна гладити і годувати тварин. Діти були у захваті! Протягом заходу панувала тепла і позитивна атмосфера.

This slideshow requires JavaScript.

4. 26 жовтня 2018 року  в рамках реалізації напрямку психосоціальної підтримки волонтери та співробітники Одеською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України прийняли участь у Квесті Лабиринт.

This slideshow requires JavaScript.

5. Протягом жовтня 2018 року  в рамках психосоціальної підтримки та згуртування населення Одеською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України спільно з Одеса 2020 проведено соціальну акцію «Діти для довкілля». Діти разом з дорослими висаджували Алею Лип. Діти із задоволенням слухали про правила посадки дерев і відразу ж перевіряли на практиці. Дякуємо усім, хто прийняв участь за ваш час, бажання та сили зробити наше місто зеленим та комфортним.

This slideshow requires JavaScript.

6.  31 жовтня 2018 в рамках діяльності з психосоціальної підтримки населення тренером з ПСП Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, Оксаною Дивущак, проведено чергові два модулі для дітей та підлітків зі справляння і реакціями на стрес, методів самодопомоги та розвитку емоційної стійкості. Найцінніше – це зворотній зв’язок від підлітків, які подякували за розшифровку їх почуттів й емоцій.

This slideshow requires JavaScript.

7. Щонеділі у жовтні 2018 року Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України в рамках реалізації напрямку психосоціальна підтримка населення та волонтер Лара Пивоварова збирають вже традиційний шерстяний дискусійноий клуб внутрішньо переміщених осіб, який розширився також представниками місцевого населення та родин ДВС. У клубі проходять арт-заняття з валяння шерсті, а діти привнесли нові ідеї – із залишків робити декор виробів з шерсті – полосаті, в крапинку та абстрактні тваринки.

This slideshow requires JavaScript.

8. Щотиждня  Одеською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України сумісно з компанією «Нове діло» проводиться благодійна акція по видачі безкоштовних продуктів харчування, зокрема хлібобулочних виробів в Малиновському районі м. Одеса. Одержувачі допомоги це особи похилого віку, сім’ї, які мають дітей з інвалідністю, одного з батьків або діти-сироти, з числа внутрішньо-переміщених осіб та місцевого населення. Висловлюємо особливу подяку за співпрацю директору ТОВ «Новеділо» Михайлу Коган. Акція організована за ініціативи голови Малиновської районної організації міста Одеса Товариства Червоного Хреста України, Валентини Сесь.

This slideshow requires JavaScript.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *