Волонтерам

  Волонтерська робота є невід’ємною частиною Міжнародного руху Червоного Хреста з самого початку. У 1859 році молодий Анрі Дюнанстав першим волонтером-управлінцем, організувавши місцевих волонтерів для надання допомоги пораненим на полі бою.
  Це був перший випадок у Європі, коли поранені отримали допомогу незалежно від того, до якої із воюючих сторін вони відносилися. Він повернувся додому і написав книгу «Спогади про Сольферіно», яка була видана декілька років по тому з моменту заснування Червоного Хреста.
  Мільйони волонтерів щодня відіграють суттєво важливу роль у підтримці роботи працівників Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у всьому світі.
  Наші волонтери працюють у різноманітних сферах. Це і допомога літнім людям на дому, робота із маленькими дітками, участь у кампаніях та акціях, направлених на протидію поширенню соціально-небезпечних хвороб (ВІЛ/СНІД, туберкульоз) та інші напрямки. Кожен обирає той напрямок, в якому він себе бачить найкраще.

  Волонтери також мають унікальні характеристики

  Сильна особиста мотивація

  Саме це відрізняє висококваліфікованого волонтера Червоного Хреста з усіх інших.

  Часткова зайнятість

  Більшість людей приділяють волонтерству лише декілька годин на тиждень. Таким чином волонтерство можна поєднувати з навчанням, роботою або іншою діяльністю протягом багатьох років.

  Місцеве залучення

  Волонтери є частиною спільноти. Вони знають потреби та можливості тих людей, з якими вони спілкуються, тому що вони вже серед них.

  Ви також можете зробити свій внесок у досягнення нашого загального завдання – зробити цей світ кращим, гуманнішим та більш відкритим.

  Якщо ви займаєтесь волонтерством, думаєте про таку можливість, або хочете дізнатися більше про це, Товариство Червоного Хреста України із задоволенням прийме Вас до лав Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Приєднайтеся до нашої команди. Відкрийте волонтера в собі!